Bikes Publishing

Identifikační údaje

IČ: 257 20 163
DIČ: CZ25720163
 
Vrbova 19
147 00 Praha 4
Telefon: +420 227 031 022
Fax: +420 227 031 023
E-mail: cmn@cmn.cz

Najít na plánku

vydavatelství

Sídlo: Starochuchelská 14, Praha 5, 159 00


Inzertní oddělení

Podání placené i neplacení inzerce
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Alice Ušelová
placená inzerce

Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Ivana Jirků
placená inzerce


Redakce

Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Ivo Helikar
šéfredaktor

E-mail: ivo@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Petr Pour
zástupce šéfredaktora

E-mail: petr.pour@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Jan Rameš
E-mail: honzis@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
David Matěj Bodlák
fotoeditor, produkční

E-mail: david@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Jakub Nič
E-mail: jakub@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Ondřej Hrůza
E-mail: ondrej@cmn.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Jakub Hawk Dražan
E-mail: hawk@cmn.cz

Distribuce + ČMN Shop

Distribuce ČMN e-Shop ČMN
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Jaroslav Kratochvíl

Vedení spol.

ředitel, účetní
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Helena Lichtenbergová
účetní, jednatelka

E-mail: finance@bikes.cz
Thumbnail image for ~/Controls/Imager.ashx?foto=no_contact_photo.jpg
Marek Lichtenberg
ředitel

E-mail: marek@cmn.cz

© 2005 - 2017 Bikecentrum VRBOVKA - Vrbova 19, Praha 4 - Braník | Všechna práva vyhrazena.
Vyrobilo studio WEBB Creative.